محل تبلیغات شما

سلام

وااااای باورم نمیشه کل ماه رمضون هیچ پستی نذاشتم.

هی میخواستم حتما در مورد موضوع خاصی بنویسم آخرش نشد.

الان که تو فرجه هاییم و از شنبه امتحانا شروع میشه.

شنبه هم دوتا امتحان دارم.فکنم موقع انتخاب واحد در موردش نوشته باشم.

فاصله ی بین امتحانامم خوبه.راستی آخرش این درسه رو حذف کردم. -_- همین درسه که گفتم چقدر استادش سخت گیره و نمره نمیده و امتحانش خیلی سخت و مفهومی بود.یه صفحه تست هم بهمون داده بود که نمره منفی داشت!!! اقا مگه کنکوره؟؟ این چ وضعشه آخه.

نمرم افتضااااح شد‌.و تصمیم گرفتم خودم در اوج فعلا خداحافظی کنم باهاش تا ببیینیم ترم دیگه با کی ارائه میشه؟

البته پیشنیاز دوتا درسِ ترم دیگه است و کاریش نمیشه کرد.

روز ولنتاین ،یکی از پیج های  دانشگاه یه سوال گذاشته بود که "شب ولنتاین چگونه میگذرد؟" هرکی یه جوابی داده بود،مثلا یکی گفته بود در حال خوندن امتحانیم ، یکی دیگه گفته بود تنهایی میگذرونیماما یکی نوشته بود از یکی کتابام خیلی خوشم اومده میخوام بگیرمش  ادمین پیج هم در جوابش نوشته بود ایشالا ترم های متوالی در کنار هم باشین :)  

خدا نصیب هیچ دانشجویی نکنه ان شاءالله .که ترم های متوالی در کنار یه کتابی باشه-_-

* دارم کتابِ خاطرات سفیر میخونم بی نظیرهههههبه شدت جذبم کرده

*امروز موقع هایی که خیلی گشنم بود میگفتم آخیش فقط یه روز  دیگه مونده تا ماه رمضون تموم بشه بعد بلافاصله پشیمون میشدم میگفتم وااای خدایا منو ببخش دلم تنگ میشه.ماه مهمونی خدا یعنی میره تا یه سال دیگه؟ اون وقت دلم میخواد بیشتر قرآن بخونم توی این ماه عزیز که به نام بهار قرآن ازش یاد میکنن.

خلاصه توی این روزهای آخر و ساعت های آخر خیلی التماس دعا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها