محل تبلیغات شما

تو همین لحظه ها، یه چیزی رو فهمیدم.

این که هروقت به حرف دلم عمل کردم ضرر کردم.مثلا داشتم درس میخوندم دلم قهوه خواست ، نتونستم خیلی مقاومت کنم و خوردم ،ببین خوردن قهوه برام ضرری نداره یعنی منع پزشکی ندارم و هیچ مشکل دیگه ای هم نداره فقط میخوام بگم نباید دلم هررروقت هرررچی خواست بهش بگم چشم.

نمیخوام بگم همشم باید منطقی بود .فعلا فهمیدم که آدم باید به حرف قلبش گوش کنه .حالا چه جوری ؟ چه جوری بهش گوش کنیم؟ چه جوری صداشو بفهمیم؟؟

هنوز دقیق نفهمیدم ولی رفیقم الان ،از خودت بپرس بهترین کاری که الان میتونم انجام بدم چیه؟ اره همین الان.ساده رد نشو بهش فکرکن.بهترین کاری که الان میتونی انجام بدی چیه؟

مثلا من امروز اومدم کتابخونه که درس بخونم.برای استراحت اومدم بیرون، و روبه روی فواره ی قشنگ حوض نشستم و نگاش میکنم،دوتا ویس انگیزشی گوش کردم ،دلم میگه برو تو اینستا چندتا فیلم انگیزشی دیگه هم ببین و کیف کن.اما یه صدای دیگه میگه :مگه همین الان گوش نکردی تو ویس چی گفت؟؟ چه جوری میتونی بهترینِ خودت باشی؟؟بهترینِ خووودت؟؟؟ خودتو با کَسِ دیگه ای مقایسه نکن.نگو اگه فلانی بود الان چیکار میکرد؟؟ و خب بعد چندثانیه جواب میدم الان بهترین کاری که میتونم بکنم اینه که حالا که به اندازه "کافی" انگیزه گرفتم بدوم برم سمت کتابخونه و به هدف درسیِ امروزم نزدیکتر بشم و بهش برسم،هدفِ درسیِ امروز چیه؟ تموم کردن فصلِ10 امتحان شنبه.

میدونی چیه؟! حس میکنم این صدای" قلبمه".

آره همین.صدای قلبم.قلب.♡

نظر شما چیه؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها